Pärnu Spordiklubi Altius

Pärnu Spordiklubi Altius

kolmapäev, 9. oktoober 2019

47.Kadrijooksu tulemused ja Eesti murdmaajooksu karikavõistluste info

Pühapäeval toimunud 47.Kadrijooksu protokoll on jõudnud minuni ning siin ka meie sportlased tulemused.

Mehed 3000m
13.Tristan 11.57,9 (oma vanuseklassis 1.koht)
17.Herman 12.24,1 (oma vanuseklassis 2.koht)
19.Kristo 12.38,5 (oma vanuseklassis 3.koht)
29.Janek 13.31,6 (oma vanuseklassis 9.koht)
35.Laur 14.06,1 (oma vanuseklassis 8.koht)
40.Hanno 15.03,9 (oma vanuseklassis 3.koht)

Naised 1000m
2.Viola 3.35,9 (oma vanuseklassis 1.koht)
3.Kelly 3.40,6 (oma vanuseklassis 1.koht)
4.Ann Marii 3.41,7 (oma vanuseklassis 2.koht)
5.Kertu 3.43,5 (oma vanuseklassis 1.koht)
8.Egle-Eliise 3.51,8 (oma vanuseklassis 2.koht)
13.Laura 4.03,9 (oma vanuseklassis 4.koht)
14.Mirtel 4.07,0 (oma vanuseklassis 2.koht)
16.Eliise 4.08,8 (oma vanuseklassis 5.koht)
19.Kaisa-Maria 4.14,7 (oma vanuseklassis 3.koht)
22.Iiris 4.15,9 (oma vanuseklassis 3.koht)
32.Martha 4.32,7 (oma vanuseklassis 8.koht)
34.Lisandra M. 4.34,9 (oma vanuseklassis 6.koht)
38.Kätlin 4.39,6 (oma vanuseklassis 3.koht)
39.Lorete-Maria 4.39,9 (oma vanuseklassis 7.koht)
40.Greete-Liis 4.40,8 (oma vanuseklassis 8.koht)
41.Crystal-Eliis 4.40,9 (oma vanuseklassis 2.koht)
43.Emma 4.41,8 (oma vanuseklassis 9.koht)
48.Madleen 4.50,1 (oma vanuseklassis 9.koht)
52.Polina 4.53,8 (oma vanuseklassis11.koht)
55.Grethe Karoline Kaljaste (oma vanuseklassis 10.koht)
56.Kreteliis 4.57,8 (oma vanuseklassis 12.koht)
57.Johanna 4.58,3 (oma vanuseklassis 9.koht)
63.Mirraslava 5.02,6 (oma vanuseklassis 8.koht)
68.Nora 5.07,2 (oma vanuseklassis 10.koht)
72.Lisandra E. 5.51,9 (oma vanuseklassis 3.koht)


 Poisid 1000m
2.Karl-Martin 3.52,1 (oma vanuseklassis 2.koht)
8.Kert 4.16,5 (oma vanuseklassis 8.koht)
17.Taaniel 4.27,6 (oma vanuseklassis 14.koht)
21.Martin 4.33,8 (oma vanuseklassis 16.koht)
22.Kaur 4.34,9 (oma vanuseklassis 17.koht)
25.Randor 4.44,9 (oma vanuseklassis 7.koht)


Treenerite paremusjärjestus õpilaste osavõtu järgi
1. Romet Mihkels 36
2. Anu Taveter 25
3. Anu Piiroja 18
Kokku osales 29 treeneri sportlased.

Klubide paremusjärjestus õpilaste osavõtu järgi
1. Sk Altius 43
2. Sk Jõulu 36
3. Pärnu Sk (sõudmine) 28
Kokku osales 28 klubi sportlased.

Kadrijooksu naiste 1000 meetri jooksu edetabelisse pääsesid ka mitmed meie sportlased. Edetabelit peetakse aastast 2007.
Viola jõudis oma ajaga 3.35,9 edetabelis 14.kohale.
Ann Marii jõudis oma ajaga 3.41,7 23.kohale.
Kertu on nüüd oma ajaga 3.43,5 25.kohal.
Kelly aeg oli sel korral 3.40,6, aga edetabelis asub ta 12.kohal eelmise aasta ajaga 3.35,2.

Meeste 3000 meetri jooksu edetabelis hoiab meie spordiklubi jooksumees Karl kolmandat kohta ajaga 9.24,0. Sellise ajaga võitis Karl Kadrijooksu 2017.aastal.


Sel laupäeval, 12.oktoobril toimuvad aga Jõulumäel Eesti murdmaajooksu karikavõistlused.

Meil teevad seal kaasa:
Tüdrukute U14 vanuseklassi 1km jooksus - Viola, Eliise, Egle
Tüdrukute U16 vanuseklassi 2km jooksus - Mirtel, Pilleriin
Neidude U18 vanuseklassi 3km jooksus - Kelly, Ann Marii
Poiste U14 vanuseklassi 1km jooksus - Tristan
Meeste 10km jooksus - Karl

Võistluste ajakava

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar