Pärnu Spordiklubi Altius

Pärnu Spordiklubi Altius

kolmapäev, 30. november 2016

Detsembris toimuvad Pärnus veel mitmed võistlused

Annan kiire ülevaate detsembrikuu võistlustest, mis toimuvad veel meie kergejõustikuhallis. Siis saavad kõik pikemalt ette planeerida oma tegemisi.

7.detsember - Pärnu Spordikooli jõuluvõistlused C,D ja E vanuseklassidele. D ja E vanuseklassil võistluste algus 15.00, C vanuseklassil 15.45. Kavas on 60 meetri jooks, kaugushüpe, 300 meetri jooks (E vanuseklassil 150 meetri jooks).
C vanuseklass - 2003-2004 sündinud, D vanuseklass - 2005-2006 sündinud, E vanuseklass 2007 ja nooremad

15-16.detsember - Pärnumaa meistrivõistlused B,A,J vanuseklassidele. Võistlus toodi jaanuarist detsembrisse, kuna jaanuari keskel toimuvad juba Eesti A ja B vanuseklassi meistrivõistlused.
B vanuseklass - 2001-2002 sündinud, A vanuseklass - 1999-2000 sündinud, J vanuseklass 1997-1998 sündinud. Võistluste programmi kuuluvad samad alad nagu eelmisel talvel. Täpne võistluste info veel tulekul!

26.detsember - 9.Karel Leetsari mälestusvõistlus. Juba üheksandat korda toimuv Leetsari mälestusvõistlus toob Pärnusse võistlema paljud Eesti parimad kergejõustiklased. Oma kiirust saavad näitama tulla ka noored C,D,E vanuseklassi kergejõustiklased, neile on kavas ainult 60 meetri jooks. Rohkem informatsiooni leiab facebooki lehelt: https://www.facebook.com/leetsarimemoriaal/?fref=ts
Tervest võistluspäevast teeb otseülekande DELFI TV! Võistlust toetavad sel aastal Pärnu linn, AS A le coq, AS Wendre, AS Pajo, Pärnu Spordikool, AS Cramo. Mitmete eelmise aasta toetajatega on läbirääkimised veel käimas! Palun nendel võistlustel kõigil kindlasti kohal olla! Oodatud on ka pealtvaatajad, nendele on halli võistluspäevaks muretsetud ka istekohti. SISSEPÄÄS TASUTA! Rohkem informatsiooni tulemas nii siia lehele kui facebooki lehele kogu detsembrikuu jooksul!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar