Pärnu Spordiklubi Altius

Pärnu Spordiklubi Altius

neljapäev, 10. detsember 2015

Spordikooli jõuluvõistluste tulemused

Teisipäeval oli meie kergejõustikuhallis väga palju võistlejaid, mille üle on väga hea meel. Tahangi siinkohal kiita kõiki, kes tulid julgelt võistlema ja ennast proovile panema!

Mind huvitab ka väga see, milline oli tulemus aasta tagasi ja nüüd seekord. Seetõttu olen osadele märkinud tulemuse taha ka tema eelmise aasta tulemuse! 60 meetri jooksu puhul on käsivõtuaeg alati äärmiselt küsitav ja seetõttu ma seda aega väga tõsiselt ei vaata, küll aga kaugushüppe ja 300 meetri tulemused annavad hea ülevaate, mis aastaga on toimunud.

Tulemused:

Tüdrukud E vanuseklass:

60m jooks (16 võistlejat)
3. Eliise 10,0
4. Egle 10,0
5. Martha 10,2
6. Johanna 10,5
10. Grete 10,9
12. Martiina 11,1
13. Kertu 11,9

300m jooks (15 võistlejat)
2. Martha 58,7
3. Eliise 1.01,1
5. Grete 1.02,4
7. Johanna 1.04,1
10. Martiina 1.07,9
12. Egle 1.14,4
13. Kertu 1.17,6

kaugushüpe (15 võistlejat)
3. Johanna 2.98 (paremuselt teine katse 2.88)
4. Egle 2.98 (paremuselt teine katse 2.87)
7. Martha 2.82
8. Eliise 2.76
9. Grete 2.75
10. Martiina 2.66
12. Kertu 2.59

Poisid E vanuseklass:

60m jooks (20 võistlejat)
1. Laur 9,3 (2014 jõuluvõistlus 10,0)
2. Tristan 9,8 (2014 10,2)
3. Lennart-Samuel 10,1
8. Marten 11,1
11. Rasmus V. 11,2
13. Sander 11,3

300m jooks (18 võistlejat)
1. Tristan 54,6 (2014 57,9)
2. Laur 56,0 (2014 1.01,0)
8. Lennart-Samuel 1.06,5
9. Rasmus V. 1.06,7
10. Marten 1.07,0
13. Sander 1.11,2

kaugushüpe (18 võistlejat)
1. Laur 3.98 (2014 3.35)
2. Tristan 3.67 (2014 3.27)
5. Lennart-Samuel 3.04
8. Marten 2.83
17. Rasmus V. 2.50
18. Sander 2.45


Tüdrukud D vanuseklass:

60m jooks (22 võistlejat)
1.Carlyn 9,1
5. Martha 9,5 (2014 10,1)
6. Veronika 9,6
7. Reena 9,7
16. Iiris 10,1
19. Mirtel 10,4
20. Pilleriin 10,7
21. Laura-Katriin 10,7
22. Karolin 10,9

300m jooks (16 võistlejat)
1. Martha 52,5 (2014 54,5)
2. Carlyn 53,1 (2014 57,2)
5. Reena 54,3
9. Iiris 57,8 (2014 1.03,1)
10. Veronika 58,1
12. Mirtel 59,8
14. Pilleriin 1.02,6
15. Karolin 1.06,9
16. Laura-Katriin 1.12,0

kaugushüpe (17 võistlejat)
1. Carlyn 4.11 (2014 3.88)
3. Martha 3.82 (2014 3.46)
4. Reena 3.77
8. Iiris 3.52 (2014 3.32)
12. Pilleriin 3.46
15. Laura-Katriin 3.17
16. Mirtel 3.11
17. Karolin 2.85

Poisid D vanuseklass:

60m jooks (11 võistlejat)
5. Georg 9,6
6. Henri 9,7 (2014 10,1)
9. Rasmus T. 10,1
11. Rain-Robin 11,0

300m jooks (9 võistlejat)
3. Georg 52,3
7. Rasmus T. 58,4
8. Henri 1.02,0
9. Rain-Robin 1.08,2

kaugushüpe (10 võistlejat)
6. Georg 3.56
7. Henri 3.50 (2014 3.28)
8. Rasmus T. 3.24
10. Rain-Robin 2.70

Tüdrukud C vanuseklass:

60m jooks (22 võistlejat)
1. Ann Marii 7,9
3. Elisa 8,2
5. Vanessa 8,7 (eeljooksus 8,4)
6. Merily 8,9 (eeljooksus 8,6)
7. Kätlin 9,0 (2014 9,4)
17. Laura 9,5 (2014 10,1)
18. Kaili 9,6 (2014 10,4)

300m jooks (13 võistlejat)
1. Ann Marii 44,9
2. Vanessa 47,6
3. Merily 49,2
5. Kätlin 53,9
6. Laura 55,8 (2014 57,6)
7. Kaili 55,8 (2014 1.00,6)

kaugushüpe (19 võistlejat)
2. Vanessa 4.69
5. Merily 4.08
6. Kätlin 4.06 (2014 3.81)
7. Kaili 4.02 (2014 3.55)
15. Laura 3.56 (2014 3.30)

Poisid C vanuseklass:

60m jooks (10 võistlejat)
1. Tormi 7,8
4. Andry 8,4 (2014 8,8)
10. Ken 9,8 (2014 10,0)

300m jooks (8 võistlejat)
1. Tormi 44,3
3. Andry 48,2 (2014 50,4)
7. Ken 55,3 (2014 56,3)

kaugushüpe (9 võistlejat)
1. Tormi 5.13
3. Andry 4.53 (2014 4.05)
7. Ken 3.83 (2014 3.47)






















Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar