Pärnu Spordiklubi Altius

Pärnu Spordiklubi Altius

pühapäev, 29. november 2015

Algab talvine võistlushooaeg

Järgmisel nädalal toimuvad selle talve esimesed sisevõistlused, otsa teeb lahti TV10 olümpiastardi võistlussari, millel on algamas 45.hooaeg!

Esimene TV10 olümpiastardi Pärnumaa etapp toimub juba homme, esmaspäeval algusega kell 15.30!

AJAKAVA

15.30 60m eeljooksud, poiste vanem vanuseklass (2002-2003)
15.45 60m eeljooksud, poiste noorem vanuseklass (2004 ja nooremad)
16.00 60m finaaljooks, poiste vanem vanuseklass
16.05 60m finaaljooks, poiste noorem vanuseklass
16.10 kaugushüpe, poiste vanem vanuseklass
16.15 kuulitõuge, poiste noorem vanuseklass
16.15 60m eeljooksud, tüdrukute noorem vanuseklass (2004 ja nooremad)
16.30 60m eeljooksud, tüdrukute vanem vanuseklass (2002-2003)
16.45 60m finaaljooks, tüdrukute noorem vanuseklass
16.50 60m finaaljooks, tüdrukute vanem vanuseklass
17.00 teivashüpe, tüdrukute vanem ja noorem vanuseklass koos

Tuletame meelde, et TV10 olümpiastardi vabariiklik etapp toimub juba 5.detsembril, laupäeval Võru Spordihoones. Sinna pääsevad võistlema kõik normatiivide täitjad, lisaks kõik alavõitjad (sõltumata sellest, kas norm alistus või mitte) ning Mai kooli võistkonda kuuluvad noored kergejõustiklased.

I etapi normatiivid

60m jooks
Poiste vanem vanuseklass (2002-2003) 8,1
Tüdrukute vanem vanuseklass 8,5
Poiste noorem vanuseklass (2004 ja nooremad) 8,9
Tüdrukute noorem vanuseklass 9,0

kaugushüpe
Poiste vanem vanuseklass 4.90

kuulitõuge
Poiste noorem vanuseklass 8.00

teivashüpe
Tüdrukute vanem vanuseklass 2.10
Tüdrukute noorem vanuseklass 1.60

Homme tuleb poistel kergejõustikuhallis olla 14.45, tüdrukutel hiljemalt 15.15! Registreerimine on kohapeal! Kõigil, kellel on olemas Altiuse särk või Tv10 olümpiastardi särk eelmistest aastatest, palun see homme võistlustel selga panna!


Kirjutan siia välja ka mõned eelmise aasta I etapi tulemused, et saaksite siis võrrelda pärast homset etappi (sulgudes eelmise aasta koht):

60m jooks vanemad poisid: Tormi 8,0 (2)
60m jooks vanemad tüdrukud: Ann Marii 8,0 (1), Elisa 8,2 (2), Vanessa 8,3 (4), Merily 9,0 (14)
60m jooks nooremad poisid: Andry 8,9 (2), Henri 10,3 (19), Tristan 10,4 (20)
60m jooks nooremad tüdrukud: Kätlin 9,2 (2), Carlyn 9,2 (3), Kaili 9,7 (9), Martha 9,9 (15), Lisete 10,9 (31)
kaugushüpe vanemad poisid: Tormi 4.77 (1)

Järgmise nädala plaan:

Esmaspäev
III grupp - treening jääb ära, toimuvad võistlused!
I ja II grupp - 17.15.

Teisipäev
II grupp 16.00-17.30
I grupp 17.15

Kolmapäev
III grupp 15.30-16.30
II grupp 16.15-17.45 (Ethel, Anett Maria, Kristo, Henri, Tormi)
I grupp 17.15

Neljapäev
II grupp 16.00-17.30
I grupp 17.15

Reede
III grupp 15.45-16.45
I grupp 16.30 + osad II grupist

Laupäev
TV10 olümpiastarti, I üle-eestiline etapp, VÕRU

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar