Pärnu Spordiklubi Altius

Pärnu Spordiklubi Altius

teisipäev, 13. oktoober 2015

43. Kadrijooksu tulemused

Võistluste protokoll jõudis juba minuni, seega saan nüüd välja kirjutada meie sportlaste tulemused.

3000 meetri jooks MEHED

1. Karl 9.32,1
19. Martin K. 11.45,3 (oma vanuseklassi 4.koht) 2014.aasta tulemus 13.48,2
21. August 11.50,7 (oma vanuseklassi 5.koht)
22. Hans 12.06,5 (oma vanuseklassi 2.koht) - 2014.a tulemus 12.03,1
23. Kristo 12.08,3 (oma vanuseklassi 3.koht)
24. Henri 12.13,6 (oma vanuseklassi 4.koht)
26. Herman 12.18,5 (oma vanuseklassi 6.koht) 2014.a - 13.53,0
30. Lucas 12.28,2 ( oma vanuseklassi 7.koht) 2014.a tulemus 12.34,0
34. Tormi 12.34,0 (oma vanuseklassi 3.koht)
36. Jakob 12.42,6 (oma vanuseklassi 9.koht)
40. Artur 12.47,9 (oma vanuseklassi 12.koht) 2014.a - 13.49,7
44. Andry 13.08,3 (oma vanuseklassi 6.koht)
45. Joonas 13.09,0 (oma vanuseklassi 10.koht)
48. Ken 13.43,6 (oma vanuseklassi 7.koht)

Osales 70 jooksjat!

1000 meetri jooks POISID

1. Henri 3.49,0 - 2014.a tulemus 4.00,1
6. Tristan 4.08,5 (oma vanuseklassi 1.koht) 2014.a. -  4.09,0
10. Laur 4.22,0 (oma vanuseklassi 3.koht) 2014.a. -  4.24,2
11. Maximus 4.23,9 (oma vanuseklassi 4.koht)
14. Rasmus T. 4.35,0 (oma vanuseklassi 9.koht)
19. Rain-Robin 4.48,8 (oma vanuseklassi 13.koht)
22. Lennart-Samuel 4.56,0 (oma vanuseklassi 6.koht)
34. Rasmus V. 5.24,1 (oma vanuseklassi 12.koht)

1000 meetri jooks NAISED

2. Hanna 3.39,8 (oma vanuseklassi 1.koht) - 2014.a tulemus 3.47,4
3. Liisbet 3.44,6 (oma vanuseklassi 2.koht)
5. Ramona 3.48,2 (oma vanuseklassi 1.koht) 2014.a - 4.09,0
8. Ann Marii 3.52,8 (oma vanuseklassi 1.koht) 2014.a -  3.56,3
9. Elisa 3.53,6 (oma vanuseklassi 2.koht)
10. Vanessa 3.57,1 (oma vanuseklassi 3.koht) 2014.a. - 4.10,7
15. Martha 4.02,8 (oma vanuseklassi 1.koht) 2014.a. - 4.12,4
16. Anne-Mari 4.03,0 (oma vanuseklassi 3.koht)
21. Martina 4.09,3 (oma vanuseklassi 6.koht)
22. Laura 4.09,7 (oma vanuseklassi 7.koht ) 2014.a.- 4.29,9
24. Cleer 4.12,1 (oma vanuseklassi 7.koht)
30. Iiris 4.22,9 (oma vanuseklassi 4.koht)  2014.a. - 4.27,1
37. Ethel 4.28,0 (oma vanuseklassi 10.koht)
45. Carol 4.35,4 (oma vanuseklassi 8.koht)
46. Pirgid 4.36,5 (oma vanuseklassi 15.koht)
47. Egle 4.36,8 (oma vanuseklassi 5.koht)
48. Kaili 4.37,3 (oma vanuseklassi 8.koht) 2014.a. - 4.47,8
49. Carlyn 4.37,7 (oma vanuseklassi 7.koht)
71. Grete 5.15,2 (oma vanuseklassi 8.koht)
72. Martiina 5.15,9 (oma vanuseklassi 9.koht)

Kokku osales 93 jooksjat!


Treenerite paremusjärjestus:

1.Romet Mihkels 42 jooksjat
2.Anu Taveter 23 jooksjat
3.Rauno Kirschbaum 21 jooksjat
4.Marja-Liisa Kesküla 16 jooksjat
5.Kadri Madissoo 14 jooksjat

Kokku osales 25 treeneri õpilased!

Klubide paremusjärjestus

1. Sk Altius 64 sportlast
2. Sk Jõulu 36 sportlast
3. Pärnu Spordikooli sõudmine 34 sportlast

Kokku osales 26 spordiklubi!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar