Pärnu Spordiklubi Altius

Pärnu Spordiklubi Altius

pühapäev, 18. mai 2014

Võistlushooaeg saab hoogu sisse

Järgmise nädala esimesel neljal päeval on meie sportlased tegemas oma suvise võistlushooaja avastarte. 

Kuna esmaspäevast neljapäevani toimuvad võistlused, jäävad ära ka osad treeningud.

Esmaspäeval toimub TV10 olümpiastarti IV etapp Niidupargi ja Koidula staadionitel. Tegu on võistlussarja eelviimase etapiga. Vanemad poisid (2000-2001) võistlevad kettaheites, palliviskes ja 1000 meetri jooksus. Nooremad poisid (2002 ja nooremad) võistlevad samuti kettaheites, palliviskes ja 1000 meetri jooksus. Vanemad tüdrukud (2000-2001) võistlevad kettaheites, palliviskes ja 600 meetri jooksus. Nooremad tüdrukud (2002 ja nooremad) võistlevad kaugushüppes, palliviskes ja 600 meetri jooksus.Vabariiklik etapp toimub 31.mail Rakveres. Sinna pääsemiseks tuleb täita osavõtunormatiiv, mida on võimalik näha klikates siia - OSAVÕTUNORMID

Kuna kettaheidet saab pidada Pärnus ainult Niidupargi staadionil, toimub see etapp kahel staadionil. Võistlused algavad kell 15.00 Niidupargi staadionil, kus on kavas kettaheide ja pallivise kõikidele vanuseklassidele. Kohal tuleb olla hiljemalt 14.30. Niidupargi staadion asub Pärnu Haigla vastas. Võistluse korraldaja sõnul toimuvad nooremate tüdrukute kaugushüpe ja kõik jooksudistantsid Koidula staadionil (Niidupargi staadionil ei saa ringrajal naelikutega joosta ja seetõttu on ka tulemused kehvemad). Koidula staaadionile liigutakse ühiselt olemasoleva transpordiga pärast kettaheite ja palliviske lõppu, orienteeruvalt 16.00-16.30. Kuna meie linna tingimused on paraku sellised, tuleb olukorraga leppida ja võimalikult edukalt ühelt staadionilt teisele kolida. Seega lõppeb homne võistlus Koidula staadionil. Kõik huvilised saavad ennast võistlustele registreerida kohapeal. Kordan veel üle, hiljemalt 14.30 tuleb Niidupargi staadionil kohal olla!

Seoses võistlusega ei toimu homme kumbagi noorte treeningut. Ära jääb trenn nii 15.15 kui ka 16.00 alustaval grupil. Kõige vanem treeninggrupp teeb kerge treeningu 17.00 Koidula staadionil.


Teisipäevast neljapäevani toimuvad Koidula staadionil Pärnu linna koolinoorte meistrivõistlused. Teisipäeval asuvad võistlustulle 6-12 klasside õpilased. Võistlused algavad kell 12.00.

Kolmapäeval võistlevad samal staadionil 3-5 klasside tüdrukud. Kell 12.00 alustab 3 klass, 13.30 4.klass ja 15.00 5.klass. Neljapäeval võistlevad samamoodi 3-5 klasside poisid. Seoses võistlustega, ei toimu kolmapäeval noorema vanusegrupi treeningut!

Neljapäeval ja reedel mingeid muudatusi ei ole ja kõik treeningud toimuvad plaanipäraselt!

Kohtumiseni homme Niidupargi staadionil!


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar