Pärnu Spordiklubi Altius

Pärnu Spordiklubi Altius

laupäev, 24. mai 2014

Pärnu linna koolinoorte meistrivõistluste tulemused

Teisipäevast neljapäevani toimusid koidula staadionil linna koolinoorte meistrivõistlused. Kui teisipäeval ja neljapäeval pidid võistlejad hakkama saama kuumusega, siis kolmapäeval said 3-5 klasside tüdrukud kaela suure vihmasaju.

3 klass tüdrukute 60m jooks 
8.Ann-Mari 9,8
10.Martha 9,8
18.Lisbeth 10,2

Osales 39 tüdrukut.

3.klass tüdrukute kaugushüpe
10.Martha 3.28
12.Ann-Mari 3.18
16.Lisbeth 3.07

Osales 39 tüdrukut.

3.klass tüdukute pallivise
6.Martha 21.55
21.Ann-Mari 17.00
25.Lisbeth 16.35

Osales 38 tüdrukut. 3.klasside tüdrukute 300 meetri jooks jäi ära tugeva vihmasaju tõttu!

4.klass poisid 60m jooks
7.Andry 9,1

Osales 52 poissi.

4.klass poisid 300m jooks
2.Andry 51,5

Osales 51 poissi.

4.klass poisid kaugushüpe
6.Andry 3.96

Osales 51 poissi.

4.klass poisid pallivise
5.Andry 41.25

Osales 50 poissi.

4.klass tüdrukud 60m jooks
19.Merly 9,8
43.Laura 10,7

Osales 46 tüdrukut.

4.klass tüdrukud 300m jooks
7.Laura 57,7
22.Merly 1.02,2

Osales 45 tüdrukut.

4.klass tüdrukud kaugushüpe
16.Merly 3.30
35.Laura 2.99

Osales 46 tüdrukut.

4.klass tüdrukud pallvise
13.Laura 25.17
27.Merly 20.85

Osales 45 tüdrukut.

5.klass tüdrukud 60m jooks
1.Elisa 8,3
2.Vanessa 8,4

Osales 49 tüdrukut.

5.klass tüdrukud 300m jooks
1.Elisa 46,3
2.Vanessa 47,4

Osales 46 tüdrukut.

5.klass tüdrukud kaugushüpe
1.Vanessa 4.68
2.Elisa 4.41

Osales 47 tüdrukut.

5.klass pallivise
5.Vanessa 37.10
14.Elisa 30.20

Osales 49 tüdrukut.

6-7 klass poisid 60m jooks
3.Hans 7,6
7.Renet 8,0
25.Rannar 8,5
32.Richard 9,2

Osales 34 poissi.

6-7.klass poisid 800m jooks
2.Hans 2.26,0

Osales 12 poissi.

6-7.klass poisid kaugushüpe
12.Hans 4.45
21.Rannar 4.26
22.Rener 4.22
26.Sander 3.63

Osales 28 poissi.

6-7.klass tüdrukud 60m jooks
1.Carol 8,1
3.Ramona 8,2
4.Merilin 8,3
10.Pirgid 8,5
15.Anneliis 8,7
22.Kaisa 9,1

Osales 29 tüdrukut.

6-7.klassid tüdrukud 400m jooks
2.Ramona  1.07,5
3.Anett Maria 1.08,8
8.Gizi 1.13,1

Osales 13 tüdrukut.

6-7.klassid tüdrukud kaugushüpe
6.Anneliis 4.02
7.Carol 3.97
9.Anett Maria 3.93
12.Merilin 3.88
17.Pirgid 3.80
20.Ramona 3.71

Osales 27 tüdrukut.

6-7.klass tüdrukud pallivise
1.Merilin 54.90
7.Carol 43.06
10.Anett Maria 40.10

Osales 21 tüdrukut.

8-9.klass poisid 100m jooks
3.Jakob 11,9
14.Artur 13,1

Osales 16 poissi

8-9.klass poisid kaugushüpe
3.Jakob 5.47
10.Artur 4.69

Osales 11 poissi.

8-9.klass tüdrukud 60m jooks
3.Laura 13,0
4.Liisbet 13,2

Osales 10 tüdrukut.

8-9.klass tüdrukud 400m jooks
3.Hanna 1.05,8
4.Liisbet 1.06,3

Osales 5 tüdrukut.

8-9.klass tüdrukud kaugushüpe
2.Hanna 4.89
4.Liisbet 4.72
7.Laura 4.31

Osales 12 tüdrukut.

8-9.klass tüdrukud kuulitõuge
2.Hanna 10.03
6.Laura 8.90
7.Liisbet 8.80

Osales 9 tüdrukut.

10-12.klass poisid 100m jooks
3.Jaagup 11,3
6.Jan 11,7 (eeljooksus 11,4)
8.Kristjan 11,5
13.Karl Rene 12,0
14.Martin 12,1

Osales 19 poissi

10-12.klass poisid kaugushüpe
4.Jaagup 6.11
5.Taavi 5.90
7.Karl-Rene 5.61
9.Jan 5.53
11.Martin 4.45

Osales 11 poissi

10-12.klass poisid kuulitõuge
4.Jan 10.83

Osales 5 poissi.

10-12.klass tüdrukud 400m jooks
1.Inger 1.03,2

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar