Pärnu Spordiklubi Altius

esmaspäev, 30. detsember 2013

Karel Leetsari mälestusvõistluse tulemused

Kõik tulemused

Võtame kokku Karel Leetsari mälestusvõistluse tulemused. Meie kõige märkimisväärsema tulemuse eest hoolitses nendel võistlustel Liisbet, kes parandas oma kõrgushüppe rekordit koguni 8 sentimeetri võrra, hüpates suurepärased 1.58! Naiste konkurentsis andis see viienda koha.

Silmapaistvate tulemuste eest hoolitsesid taas meie D vanuseklassi tüdrukud. Seekord tuli meile nende 60 meetri jooksust kolmikvõit, kui Ann Marii võttis alavõidu 8,72ga, Vanessa oli teine 8,74ga ja Elisa kolmas 9,26ga. E vanuseklassi tüdrukute 60 meetri jooksus võitis esikoha Kätlin 9,83ga, Martha-Liset oli kolmas 10,34ga.

C vanuseklassi tüdrukute 60 meetri jooksus jäi teist kohta jagama Ethel ajaga 8,67.

Noormeeste A vanuseklassi 60 meetri jooksus tuli Jaagup teiseks 7,51ga, Jan kolmandaks 7,66ga. D vanuseklassi poiste 60 meetri jooksus saavutas Mikk kolmanda koha 9,22ga ja E vanuseklassi arvestuses Laur samuti kolmanda koha 10,48ga.