Pärnu Spordiklubi Altius

Pärnu Spordiklubi Altius

reede, 28. oktoober 2011

Kiidame

Koolivaheaeg ongi läbi. Vaheajal tegid mõned väga usinalt trenni ja mõned jällegi mitte. Seetõttu leian, et õige oleks need, kes vaheaja trennide eest kiitust väärivad, siin ka üles nimetada.

Nii et kiidan: Jarmot, Raiti, Rannot, Jaagupit, Kristjanit, Karl-Rene'd, Martinit, Martin-Erikut, Augustit, Jüri, Lucast, Hannat ja vanema treeninggrupi kõige uuemat liiget Triinu!

Järgmised trennid juba esmaspäeval endistel kellaaegadel.

teisipäev, 25. oktoober 2011

Trennide ajad koolivaheajal

Neljapäeval ja reedel toimub vanema grupi treening 13.30. Nii et need, kes tavaliselt alustavad 17.00, tulevad neljapäeval ja reedel trenni 13.30!!! Teiste gruppide ajad ei muutu ja toimuvad nii nagu tavaliselt.

Kolmapäeval 17.00 vanem grupp
Neljapäeval vanemad kell 13.30 ja nooremad kell 16.00
Reedel vanemad kell 13.30 ja nooremad kell 15.00

esmaspäev, 24. oktoober 2011

2 staadioni jooks

Pühapäeval toimus Pärnus järjekordne Kahe Staadioni jooks, kus võisteldi 5kilomeetrisel distantsil. Tüdrukute B vanuseklassis tuli teiseks Mädli, kes läbis 5 kilomeetrit 21:29,8ga.

Veel käisid jooksmas Randel (23:11,5), Madis (23:47,2), Martin (24:05,7), Karin (25:39,5), Herman (25:45,3), Jüri (27:53,9), Vanessa (28:25,6), Rannar (30:01,0).

Vasakult esimene tüdrukute B vanuseklassis teise koha saanud Marie-Mädli.

kolmapäev, 19. oktoober 2011

Informatsiooni

Alates homsest, neljapäevast, saab suurem grupp taas peale trenni hallis kosutavat sauna kasutada. Saunas soovitan käia kõigil pärast trenni. Ka neil, kel kodus saun olemas. Pärast rasket trenni ei ole midagi paremat, kui leiliruumis lihaseid lõdvestada! Saun hakkab olema igal neljapäeval pärast trenni.

Järgmisel nädalal on teatavasti koolivaheaeg. Trennid toimuvad aga täies mahus ning ära ei jää ükski trenn. Ka treeningute ajad jäävad samaks.

esmaspäev, 17. oktoober 2011

39.Kadrijooksu tulemused



Täna õhtul jõudis minuni värske Kadrijooksu protokoll.

Tüdrukute 2002-2003 vanuseklassis sai esikoha Vanessa, kelle 1 kilomeetri ajaks märgiti 4.12,9. Teine oli samas vanuseklassis Elisa, kes kaotas Vanessale äärmiselt napilt, aeg 4.14,3.

Tüdrukute 2000-2001 vanuseklassis tuli kolmandaks Anett-Maria 4.13,8ga.

Tüdrukute 1998-1999 vanuseklassis tuli meile taas esikoht, kui võidukalt finišeeris Karin 3.51,6ga. Ka siin kuulus teine koht meie tüdrukute Kristiinale, kes sai ajaks 3.53,3. Kuuenda koha selles vanuseklassis sai Hanna 4.04,4ga.

Tüdrukute 1996-1997 vanuseklassis oli Mädli teine ajaga 3.49,7. Kuuendaks jooksis end Inger 4.13,4ga.

Neidude 1992-1993 vanuseklassis oli Magda teine ajaga 4.16,8.

Poiste 2002-2003 vanuseklassis jooksis end teisele kohale Raimond ajaga 4.18,4. Neljas oli samas vanuseklassis Andry H., kes läbis kilomeetri 4.22,9ga.

Poiste 2000-2001 vanuseklassis tuli teiseks Kenneth ajaga 3.40,4.

Poiste 1998-1999 vanuseklassis, kellel tuli juba läbida 3 kilomeetrit, saavutas kolmanda koha Randel 12.36,8ga. Viiendaks jooksis end samas klassis August 13.46,1ga.

Poiste 1996-1997 vanuseklassis jooksis end kuuendaks Kristjan, kes sai ajaks 12.58,7.

Noormeeste 1994-1995 vanuseklassis tuli kolmandaks kerge vigastusega jooksnud Karl, kes sai ajaks 10.39,2. Kuuenda koha antud vanuseklassis sai Jarmo ajaga 11.22,7.

Noormeeste 1992-1993 vanuseklassis oli teine Ranno ajaga 11.28,3.


Üldprotokollist saab kätte aga kõik meie klubi sportlased, kes jooksmas käisid:

Meeste 3000 meetrit
1
1o o1 5
Jakob  TARKPEA
1991
Sk  Altius
 2
1o o6 2
Rasmus  SUTT
94
Sk  Jõulu
 3
1o 1o 6
Tauri  TINAST
94
Kjk  Kalev
 4
1o 36 8
Tambet  MÄE
82
2 Silla Klubi
 5
1o 39 2
Karl  MÄE
94
Sk  Altius
 6
1o 41 5
Robertas  POŽELA
96
Kjk  Kalev
 7
1o 46 6
Tauri  HUNT
9o
Sk  Audru
 8
1o 52 2
Andreas  BAUM
95
Kalev  aerutamine
 9
1o 58 8
Taavi  TAMMIK
93
Sk  Jõulu
1o
11 oo 4
Mehis  MÄE
86
Sk  Audru


11
11 o2 1
Vahur  MÄE
8o
Pärnu  Sk
12
11 o2 6
Teet  KOKK
95
Koidula  Gm
13
11 16
Jaanus  MÄE
87
Tartu  ÜK
14
11 19 9
Üllar  PÄRNAT
9o
Sk  Audru
15
11 2o 6
Lauri  ÕNNIK
9o
Pärnu  Sk
16
11 21 6
Daniel  LIIK
96
      „
17
11 22 7
Jarmo  HARJAKAS
94
Sk  Altius
18
11 23 4
Tarvo  RÕÕMUSSAR
79
Sk  Audru
19
11 28 3
Ranno  TASANE
93
Sk  Altius
2o
11 29 4
Siim-Sander  PIHU
97
Sk  Jõulu
21
11 33 1
Andreas  LÜNEKUND
95
Pärnu  Sk
22
11 37 1
Rauno  MERILA
95
      „
23
11 39 5
Martin  KALA
91
Sk  Audru
24
11 4o 9
Raigo  RÕÕMUSSAR
83
      „
25
11 48 8
Vahur  MÄE
98
      „





26
11 51 9
Risto  LAANEMETS
94
Sk  Altius
27
11 56 7
Taavi  ENGMAN
91
Sk  Audru
28
12 o1 3
Neeme  TEEARU
7o
Sk  Saarde
29
12 o3 3
Steve  VILLMANN
72
 „Veolia“
3o
12 14 8
Laurits  PUUST
9o
Pärnu  Sk
31
12 15 7
Meelis  KUKK
59
Sk  Jõulu
32
12 22
Kasper  JÜRIMÄE
96
Pärnu  Sk
33
12 22 5
Jagnar  LEPP
96
      „
34
12 23
Andres  ERVIN
91
Sk  Audru
35
12 25 4
Jüri  LEESMÄE
46
Ok  West
36
12 34 1
Igor  MOHHOV
99
P J K
37
12 34 6
Riho  TREUMUTH
89
Pärnu  Sk
38
12 36 8
Randel  UIBO
99
Sk  Altius
39
12 39 8
Otto-Georg  KIRSI
94
Sk  Audru
4o
12 53 2
Kevin  LIPPE
94
Kalev – jalgratas
41
12 58 7
Kristjan  MÄE
96
Sk  Altius
42
13 o3 4
Ivo  ORAV
93
Kjk  Kalev
43
13 1o 7
Allvar  VÄLI
91
Pärnu  Sk
44
13 17 1
Vallo-Peedu  LUBI
64
„Samotar“
45
13 25
Siim  SAAVIK
95
Kalev – jalgratas
46
13 25 7
Siim  TAMMEARU
99
Sk  Audru
47
13 26 5
Jaagup  RETSJA
96
Sk  Altius
48
13 26 8
Lennart  VÕIGEMAST
97
        „
49
13 27 2
Martin  PÄRN
97
        „
5o
13 27 4
Madis  MIHKLEPP
96
        „















51
13 4o
Gunnar  BAUM
72
Kalev – aerutamine
52
13 4o 2
Andres  REIMANN
97
Pärnu  Sk
53
13 42 5
Steve  REE
97
Kalev – jalgratas
54
13 43 5
Sten  PIHU
95
Sk  Jõulu
55
13 46 1
August  VESIK
98
Sk  Altius
56
14 o8 9
Rando  AOMERE
95
Pärnu  Sk
57
14 1o 3
Raul  ENN
55
As  Viisnurk
58
14 11 3
Ken-Hendrik  KUUDISIIM
97
Pärnu  Sk
59
14 12 8
Avo  SALMAR
42
P ä r n u
6o
14 34 5
Rait  VÄIKO
99
Sk  Audru
61
14 35 4
Markus-Lucas  LEHEMETS
98
Sk  Altius
62
14 46 2
Erik  AMOR
96
Pärnu  Sk
63
14 46 6
Andri  KAAREMÄE
96
     „
64
14 47 8
Margus  KODASMA
98
     „
65
14 51 3
Sven  GNEZDOV
99
Sk  Audru
66
14 59 1
Evert  SAARNAK
99
Sk  Jõulu
67
15 34 1
Otto  RANDVÄLI
98
Sk  Audru
68
15 38 1
Martin  NESTERKOV
98
Kalev – aerutamine
69
16 o2 1
Ain  UUSNA
38
Sk  Jõulu
7o
16 42 8
Jüri  PÄRN
96
Sk  Altius
71
17 47 3
Andre  MÄGI
99
Sk  Jõulu
72
18 59 1
Slava  BORISSOV
98
Kalev – aerutamine
73
2o 26 8
Kaur  KALAMETS
95
Sk  Audru

katkest.
Rait  VEESALU
94
Sk  Altius

     „
Ander  TEESALU
99
Ok  West







                             P O I S I D

1 0 0 0  m





 1
3 33 6
Simo  TEEARU
01
Sk  Jõulu
 2
3 4o 4
Kenneth  KOORT
00
Kalevi Tennisekool
 3
3 55 9
Sander  PRISK
00
        „
 4
3 56 9
Rando  TEEARU
02
Sk  Jõulu
 5
3 59 9
Sander  KUZUBOV
01
P J K
 6
4 o3 2
Märt  TAMMEARU
01
Sk  Audru
 7
4 o6 7
Dario  ILBI
01
Raeküla  kool
 8
4 14 1
Marthin  TASALAIN
00
Sk  Jõulu
 9
4 15 5
Joosep  MESI
01
       „
1o
4 18 4
Raimond  UIBO
03
Sk  Altius





11
4 21 4
Jan  OBERACKER
02
Pärnu  Sk
12
4 22
Herman  PÄRN
01
Sk  Altius
13
4 22 9
Andry  HARJAKAS
03
       „
14
4 25 6
Rando  SUTT
02
Sk  Jõulu
15
4 26 9
Rannar  RANDMÄE
01
Sk  Altius
16
4 32 3
Hans Robin  PELISAAR
02
Sk  Audru
17
4 37 3
Richard  ESTER
00
Kuninga  Pk
18
4 38 3
Danek  PETROŠ
01
Kalev – aerutamine
19
4 41
Kermo  MITT
01
Sk  Altius
2o
4 42 8
Mairon  MILISTVER
02
Kalev- jalgratas
21
4 43 4
Teet  TUULIK
01
Pärnu  Sk
22
4 52 4
Gemo  TASANE
02
Sk  Audru
23
4 53 4
Erkki  JUHANSOO
01
Sk  Jõulu
24
4 55 6
Remo  RAIESMAA
03
Rääma  Pk
25
5 oo 1
Stanislav  LISSOV
01
Kalev – aerutamine
26
5 o1 8
Jaan Endrik  KIRSI
00
Sk  Audru
27
5 11 6
Karmo  KALNAPENK
03
Rk  Rave
28
5 15
Riko Mathias  PELISAAR
05
Sk  Audru
29
5 16 1
Virgo  MITT
05
Rk  Rave
3o
5 29
Rannar  TŠIPURIN
00
Ok  West










31
5 31 7
Egert  VESKE
04
Koidula  Gm  j.pall
32
5 33 7
Elmar  ROOLAHT
00
Ok  West
33
5 45 9
Gerdo-Karl  KOLDITS
00
Rk  Rave
34
5 56 8
Renet  KUUSK
00
Pärnu  Sk
35
6 oo 1
Daniel  SAMOLAINEN
02
Kalev – aerutamine
36
6 o4 2
Paul  VILLMANN
07
Tammsaare  La
37
6 o7 6
Armin  JÜRGENSON
00
Pärnu  Sk
38
6 o7 9
Georg  SAMOLAINEN
04
Kalev – aerutamine
39
6 22 9
Erik Marek  MUST
02
Kalev – jalgratas
4o
6 31 8
Tom  LAINET
06
Sk  Audru
41
6 43 4
Carl  RAIDMA
01
Pärnu  Sk

katkestas
Kristjan  HEINLA
06
Sk  Audru







                           N A I S E D

1 0 0 0  m





 1
3 3o 3
Laura-Maria  OJA
94
Kjk  Kalev
 2
3 33 3
Kaidi Keir  KUKK
94
Sk  Jõulu
 3
3 37 8
Anu  TAVETER
72
        „
 4
3 4o 7
Kairit  PAJU
96
        „
 5
3 49 7
Marie-Mädli  KIVIMÄE
96
Sk  Altius
 6
3 51
Kristiina  MÖLDER
94
Pärnu  Sk
 7
3 51 6
Karin  MIHKLEPP
98
Sk  Altius
 8
3 53 3
Kristiina  VELLESTE
99
       „
 9
3 54 9
Triin  TAVETER
95
Sk  Jõulu
1o
3 55 1
Triin  KIHUOJA
97
        „





11
3 56 4
Anete  SIMAN
99
Kjk   Kalev
12
3 57 6
Piret  MÄE
99
Sk  Audru
13
3 58 4
Kethe Ana  PÕLDMA
00
Raeküla  kool
14
3 58 6
Karmel  KOKK
96
Kjk  Kalev
15
3 59 5
Gerda  KOOP
96
Sk  Saarde
16
4 o2 5
Marta Lotta  KUKK
99
Kjk  Kalev
17
4 o4 4
Hanna  ANDLA
99
Sk  Altius
18
4 o5 6
Mari  KODASMA
93
Pärnu  Sk
19
4 o6 3
Annaliisa  VASK
00
Uk  U C A
2o
4 o6 5
Kristina  RABI
94
Pärnu  Sk
21
4 o7 2
Anette  BAUM
98
Kalev – aerutamine
22
4 11 4
Kristi  ANDREI
99
Sk  Altius
23
4 12 5
Annely  PEET
68
Oü  Magnaat
24
4 12 9
Vanessa  NIKITINA
02
Sk  Altius
25
4 13 4
Inger-Helene  VÄRAT
96
        „





26
4 13 8
Anett-Maria  REINAS
01
        „
27
4 14 3
Elisa  ANNAMAA
02
        „
28
4 15 4
Gelli  LAINET
00
Sk Audru / Sk Jõulu
29
4 16 8
Magdalina  TILK
93
Sk  Altius
3o
4 17 2
Kädi  PETERSON
00
Ühisgümnaasium
31
4 17 6
Sirle  ALLIKIVI
01
Sk  Jõulu
32
4 18 6
Laura  KALVET
02
        „
33
4 26 3
Ann Marii  Kivikas
02
Paikuse  Pk
34
4 26 8
Keret  EINASTE
92
Pärnu  Sk
35
4 31 1
Martina  RITSON
00
Sk  Altius
36
4 32 9
Kerstin  HARJAKAS
96
        „
37
4 33 1
Killu-Laura  KIIN
97
        „
38
4 33 4
Kadri  ALUMETS
96
        „
39
4 34 6
Ingrid  AAMER
95
Pärnu  Sk
4o
4 39 3
Laura-Liis  PIIGERT
95
         „
41
4 39 7
Rebecka  ESTER
97
Sk  Altius
42
4 4o 1
Anne-Ly  VIIKMAA
71
Ok  West





            




43
4 41
Ethel  SAARNAK
01
Sk  Jõulu
44
4 42 9
Miina  KASK
93
Pärnu  Sk
45
4 46 1
Pilleriin  HARRIK
96
       „
46
4 46 5
Jessika  SCHOLZ
96
       „
47
4 52 9
Nele  KÜÜTS
94
       „
48
4 54 9
Anette  STEINBERG
96
       „
49
4 56
Karoline  LÜNEKUND
97
       „
5o
4 56 1
Greta  JAANSON
00
       „





51
4 58 7
Katriin  JUURIK
02
       „
52
5 o1 4
Triin  JUURIK
02
       „
53
5 o3 2
Martha-Liset  RÕÕMUSSAR
04
Sk  Audru
54
5 1o 7
Anu  TALU
65
Westline Team
55
5 15 4
Kerttu  VESKE
01
Pärnu Tenniseklubi
56
5 16 7
Triini  VAHER
01
Koidula  Gm (ratsutam)
57
5 17 4
Selin  SEDLETSKI
01
Vk  Rüht
58
5 21 6
Kristina  PETROŠ
03
       „
59
5 23 9
Margot  ALTTOA
96
Pärnu  Sk
6o
5 24 6
Kätlin  STIKHOLM
98
      „
61
5 27 9
Merili  HEINLA
02
Sk  Audru
62
5 38 5
Kristiina  HARRIK
99
Pärnu  Sk
63
6 o4 3
Brigita  JÕEKÄÄR
03
Rk  Rave
64
6 27 9
Vironika  KORŠAKOVA
04
Vk  Rüht

katkestas
Brigita  VIIK
96
Sk  Altius













TREENERITE  PAREMUSJÄRJESTUS  ÕPILASTE  OSAVÕTU  JÄRGI:

1. Romet MIHKELS           Sk Altius      35
2. Mari PUUST                   Sk Audru     25
3. Ingrid VÕSU                   Pärnu Sk      14
4-5. Rita MAIER                 Pärnu Sk      12
       Raini LELLE                 Pärnu Sk      12
6. Kadri MADISSOO         Sk Jõulu        11

Kokku osales 29 treeneri õpilased. Nii et minu sügav kummardus TEIE ees, kes te pühapäeval jooksmas käisite!!! Suur suur AITÄH!!!

OSAVÕTT KLUBIDE KAUPA

1. Pärnu Sk  Sõudmine 39
2. Sk Altius Kergejõustik 36
3. Sk Audru Kergejõustik 26
4. Sk Jõulu Suusatamine 22

Kokku osales 31 spordiklubi!